Admin /

Súpisky

Id Turnaj Klub Názov Umiestnenie Hráči Zápasy Výhry Prehry Remízy Skóre 1 Skóre 2
48 MSR-X 2019 Košice (13.07.2019 - 14.07.2019) North Side U17 North Side U17 6 15 4 0 2 0 12 25
47 MSR-X 2019 Košice (13.07.2019 - 14.07.2019) Baník Lásky Baník Lásky 2 13 4 3 1 0 39 34
46 2. kvalifikačné kolo na MSR Open Haniska (15.06.2019 - 16.06.2019) Outsiterz Outsiterz 2 11 6 5 1 0 81 39
45 2. kvalifikačné kolo na MSR Open Haniska (15.06.2019 - 16.06.2019) Kus Plastu Kus Plastu 9 4 1 3 0 37 42
44 2. kvalifikačné kolo na MSR Open Haniska (15.06.2019 - 16.06.2019) Mental Discorders Mental Discorders 3 9 5 3 2 0 63 46
43 2. kvalifikačné kolo na MSR Open Haniska (15.06.2019 - 16.06.2019) KEFEAR KEFEAR A 4 8 6 4 2 0 65 58
42 2. kvalifikačné kolo na MSR Open Haniska (15.06.2019 - 16.06.2019) Baník Lásky Baník Lásky 14 5 1 4 0 40 61
41 2. kvalifikačné kolo na MSR Open Haniska (15.06.2019 - 16.06.2019) U.F.O. Špačince UFO Špačince 1 12 6 5 1 0 85 43
40 1. kvalifikačné kolo na MSR Open Raková (13.04.2019 - 14.04.2019) Baník Lásky Baník Lásky 4 14 6 2 4 0 45 56
39 1. kvalifikačné kolo na MSR Open Raková (13.04.2019 - 14.04.2019) Mental Discorders Mental Discorders 2 9 5 4 1 0 49 42
38 1. kvalifikačné kolo na MSR Open Raková (13.04.2019 - 14.04.2019) Kus Plastu Kus Plastu 5 13 6 2 4 0 40 48
37 1. kvalifikačné kolo na MSR Open Raková (13.04.2019 - 14.04.2019) Outsiterz Outsiterz 1 11 6 6 0 0 74 33
36 1. kvalifikačné kolo na MSR Open Raková (13.04.2019 - 14.04.2019) U20 SVK 3 14 6 3 3 0 54 42
35 1. kvalifikačné kolo na MSR Open Raková (13.04.2019 - 14.04.2019) North Side Turzovka North Side Turzovka 6 16 5 0 5 0 19 60
34 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) North Side U17 North Side B 9 12 4 0 4 0 10 70
33 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) U.F.O. Špačince UFO Špačince 3 12 7 4 3 0 73 62
32 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) Kus Plastu Kus Plastu B 8 7 7 1 6 0 48 83
31 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) Kus Plastu Kus Plastu 6 9 6 3 3 0 76 48
30 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) Baník Lásky Baník Lásky 1 14 6 6 0 0 67 48
29 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) North Side U17 North Side U17 4 12 6 2 4 0 55 62
28 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) Paskudy Paskudy 7 9 6 2 4 0 55 68
27 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) KEFEAR KEFEAR 2 10 5 4 1 0 65 34
26 HMSR-X 2019 Radoľa (30.03.2019 - 31.03.2019) North Side Turzovka North Side Turzovka A 5 13 7 5 2 0 80 54
25 HMSR Junior 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (02.03.2019 - 02.03.2019) North Side U17 North Side C 7 11 6 0 6 0 14 106
24 HMSR Women 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (03.03.2019 - 03.03.2019) North Side Women North Side Women C 5 7 4 0 4 0 5 63
23 HMSR Women 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (03.03.2019 - 03.03.2019) North Side Women North Side Women B 4 8 7 1 6 0 28 73
21 HMSR Women 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (03.03.2019 - 03.03.2019) Baník Lásky Baník Lásky 3 11 6 3 3 0 43 37
20 HMSR Junior 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (02.03.2019 - 02.03.2019) Baník Lásky Baník Lásky Junior 5 11 6 1 5 0 26 82
19 HMSR Junior 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (02.03.2019 - 02.03.2019) North Side U17 North Side B 6 11 6 2 4 0 30 81
18 HMSR Junior 2019 Radoľa, Žilinský kraj, Slovensko (02.03.2019 - 02.03.2019) North Side U17 North Side 1 8 7 6 1 0 99 28