Admin /

Úvod

Toto je úvodná stránka databázy členov Slovenskej Asociácie Frisbee Pre registrovanie sa ako člen je potrebné sa registrovať a uhradiť členský poplatok prevodom bezhotovostne na účet SK31 0200 0000 0029 9365 6651, do správy pre prijímateľa uviesť "Clenske<rok>_<Meno_Priezvisko>"
  • Riadny člen - členské 10€ na jedno členské obdobie (prvý krát iba 3€)
  • Juniorský člen, ktorý v kalendárnom roku na konci príslušného členského obdobia dovŕšil najviac 19 rokov - členské 5€ za jedno členské obdobie (prvý krát iba 2€)
  • Čestný doživotný člen SAF, menovaný Výkonnou radou SAF každoročne z pomedzi osobností, ktoré sa zaslúžili o rozvoj diskových športov na Slovensku - bezplatné doživotne
Pri platbe za celý klub treba uhradiť prevodom bezhotovostne na účet SK31 0200 0000 0029 9365 6651 a do správy pre prijímateľa uviesť "Clenske<rok>klub_<NazovKlubu>". Zároveň treba poslať email so zoznamom za koho platí členské na safslovakia@gmail.com, kde sa špecifikuje za koho je aká platba (junior, zľavnené členské, ...).

Najnovšie kluby

06.03.2020 13:34:53 DGC Treecutters Jaslovské Bohunice
04.03.2020 22:20:08 Left Overs Brno
18.12.2019 23:30:40 KEfear junior
11.02.2019 19:28:25 Putthologist Bratislava
11.02.2019 19:28:25 Metal Impact Bratislava
11.02.2019 19:28:25 Crataegus Hlohovec Hlohovec
11.02.2019 19:28:25 DG Malženice Malženice
11.02.2019 19:28:25 Kus Plastu - Kus Ženy Senica
11.02.2019 19:28:25 Kus Plastu Senica
11.02.2019 19:28:25 Golden Ants Zlaté Moravce
11.02.2019 19:28:25 KeČaje Košice
11.02.2019 19:28:25 KEFEAR Košice
11.02.2019 19:28:25 Scorpions Bratislava
11.02.2019 19:28:25 Mental Discorders Bratislava
11.02.2019 19:28:25 Expendables Bratislava
11.02.2019 19:28:25 OutSisterz Bratislava
11.02.2019 19:28:25 Outsiterz Bratislava
11.02.2019 19:28:25 Sky Up Košice
11.02.2019 19:28:25 U.F.O Špačince W Špačince
11.02.2019 19:28:25 UFO Špačince Špačince
11.02.2019 19:28:25 Iron Horse Bratislava
11.02.2019 19:28:25 North Side U17 Turzovka
11.02.2019 19:28:25 North Side Women Turzovka
11.02.2019 19:28:25 Harpyje Sabinov / Prešov
11.02.2019 19:28:25 LayDs Bratislava

Najnovší hráči

28.04.2021 16:56:01 Marek Novotný
28.04.2021 16:15:55 Jozef Vanco
28.04.2021 15:45:32 Matthew Reppert
18.09.2020 16:35:49 Adrian Ernst KEFEAR
18.09.2020 12:37:13 Michaela Dedíková
18.09.2020 12:25:23 Michal Farnbauer
18.09.2020 10:44:09 Radoslav Vančo Outsiterz
18.09.2020 07:31:18 Viktoria Volšíková
17.09.2020 22:46:22 Karolína Jediná OutSisterz
17.09.2020 17:16:57 Tomáš Džubinský Paskudy
20.08.2020 10:03:43 Matej Janega UFO Špačince
19.08.2020 20:31:48 Marko Puza KEFEAR
19.08.2020 19:30:40 Hana Krčová Kus Plastu - Kus Ženy
19.08.2020 16:24:53 Michal Pandy KEFEAR
04.08.2020 22:02:18 Benjamín Bodo KEFEAR
30.07.2020 09:02:45 Petra Marčoková KEFEAR
29.07.2020 12:33:19 Kamil Kaszycki KEFEAR
29.07.2020 10:55:15 Martina Horňáková KEFEAR
13.05.2020 09:46:04 Balázs-Peter Metzger
10.03.2020 12:51:54 Michaela Magulova OutSisterz
06.03.2020 17:03:47 Jakub Kubačák North Side U17
06.03.2020 15:30:15 Adriana Čapkovičová DGC Treecutters
06.03.2020 14:56:46 Adam Strečanský DGC Treecutters
06.03.2020 14:53:39 Jakub Kostolanský DGC Treecutters
06.03.2020 14:52:22 Lukáš Klč DGC Treecutters

Najnovšie turnaje

14.09.2020 15:23:13 MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
19.08.2020 11:11:28 Kemp Open repre Bratislava (09.02.2019 - 10.02.2019)
19.08.2020 11:10:10 Kemp Open repre Priechod (18.05.2019 - 19.05.2019)
19.08.2020 11:04:30 Bologna Invite Bologna, Italy (06.04.2019 - 07.04.2019)
19.08.2020 11:01:11 Windmill Windup Amsterdam, Netherlands (14.06.2019 - 16.06.2019)
19.08.2020 10:50:12 EUC 2019 Győr, Hungary (29.06.2019 - 07.07.2019)
05.08.2020 00:18:43 1. kvalifikačné kolo na MSR Open 2020 Dolná Streda (22.08.2020 - 23.08.2020)
29.07.2020 14:48:20 Medzinárodný kemp U17 Slatiňany (25.07.2019 - 28.07.2019)
29.07.2020 14:46:29 Kemp U17 Bratislava (08.06.2019 - 09.06.2019)
29.07.2020 14:45:00 Kemp U17 Haniska (13.04.2019 - 14.04.2019)
29.07.2020 09:44:28 Youth Challenge Wroclaw (01.08.2020 - 02.08.2020)
29.07.2020 09:34:27 Kemp U20 mix Beckov (04.07.2020 - 05.07.2020)
28.07.2020 22:31:52 Kemp U20 men Beckov (27.07.2019 - 28.07.2019)
28.07.2020 22:30:12 Kemp U20 men Pohorelice, Česko (22.06.2019 - 23.06.2019)
28.07.2020 22:27:38 EYUCup Viedeň (27.04.2019 - 28.04.2019)
28.07.2020 09:05:58 Blowout Bratislava (16.03.2019 - 17.03.2019)
28.07.2020 09:02:07 Kemp U20 men/Open repre Beckov (09.03.2019 - 10.03.2019)
23.01.2020 16:39:00 HMSR Women 2020 Telocvičňa LF UK na manželákoch v Mlynskej doline (08.03.2020 - 08.03.2020)
23.01.2020 16:36:51 HMSR Junior 2020 Telocvičňa LF UK na manželákoch v Mlynskej doline (07.03.2020 - 07.03.2020)
22.01.2020 16:55:08 HMSRO 2020 Hlohovec (25.01.2020 - 26.01.2020)
13.11.2019 08:42:31 QHMSR-O Myjava (23.11.2019 - 24.11.2019)
10.09.2019 11:05:58 MSR Women 2019 Zakopcie (14.09.2019 - 15.09.2019)
10.09.2019 11:02:52 MSR Open 2019 Zákopčie (14.09.2019 - 15.09.2019)
25.07.2019 10:04:08 EYUC 2019 Wroclaw (10.08.2019 - 17.08.2019)
02.07.2019 18:53:38 MSR-X 2019 Košice (13.07.2019 - 14.07.2019)

Najnovšie súpisky

18.09.2020 21:46:45 KeFear na turnaji MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
18.09.2020 10:49:59 OutFear na turnaji MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
17.09.2020 22:14:28 Outsiterz na turnaji MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
17.09.2020 12:13:29 Baník Lásky na turnaji MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
16.09.2020 21:35:28 Paskudy na turnaji MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
16.09.2020 19:44:16 Plastoví koni na turnaji MSR-X 2020 Rovensko (19.09.2020 - 19.09.2020)
20.08.2020 09:47:53 U.F.O. Špačince na turnaji 1. kvalifikačné kolo na MSR Open 2020 Dolná Streda (22.08.2020 - 23.08.2020)
19.08.2020 18:46:54 Iron Miners na turnaji 1. kvalifikačné kolo na MSR Open 2020 Dolná Streda (22.08.2020 - 23.08.2020)
19.08.2020 16:18:08 Sladký KeFear na turnaji 1. kvalifikačné kolo na MSR Open 2020 Dolná Streda (22.08.2020 - 23.08.2020)
19.08.2020 16:12:43 Kyslý KeFear na turnaji 1. kvalifikačné kolo na MSR Open 2020 Dolná Streda (22.08.2020 - 23.08.2020)
19.08.2020 16:07:47 Wopen na turnaji 1. kvalifikačné kolo na MSR Open 2020 Dolná Streda (22.08.2020 - 23.08.2020)
19.08.2020 11:11:33 Open repre na turnaji Kemp Open repre Bratislava (09.02.2019 - 10.02.2019)
19.08.2020 11:10:18 Open repre na turnaji Kemp Open repre Priechod (18.05.2019 - 19.05.2019)
19.08.2020 11:07:45 Open repre na turnaji Kemp U20 men/Open repre Beckov (09.03.2019 - 10.03.2019)
19.08.2020 11:04:45 Open repre na turnaji Bologna Invite Bologna, Italy (06.04.2019 - 07.04.2019)
19.08.2020 11:01:20 Open repre na turnaji Windmill Windup Amsterdam, Netherlands (14.06.2019 - 16.06.2019)
19.08.2020 10:50:29 Open repre na turnaji EUC 2019 Győr, Hungary (29.06.2019 - 07.07.2019)
29.07.2020 14:48:29 U17 women na turnaji Medzinárodný kemp U17 Slatiňany (25.07.2019 - 28.07.2019)
29.07.2020 14:46:37 U17 women na turnaji Kemp U17 Bratislava (08.06.2019 - 09.06.2019)
29.07.2020 14:45:07 U17 women na turnaji Kemp U17 Haniska (13.04.2019 - 14.04.2019)
29.07.2020 14:41:05 U17 women na turnaji EYUCup Viedeň (27.04.2019 - 28.04.2019)
29.07.2020 14:39:27 U17 women na turnaji Blowout Bratislava (16.03.2019 - 17.03.2019)
29.07.2020 09:46:40 U20 na turnaji Youth Challenge Wroclaw (01.08.2020 - 02.08.2020)
29.07.2020 09:44:54 Treneri na turnaji Youth Challenge Wroclaw (01.08.2020 - 02.08.2020)
29.07.2020 09:41:16 U17 na turnaji Kemp U20 mix Beckov (04.07.2020 - 05.07.2020)